Projekty edukacyjne

Projekt - Staś i Zosia w Szkole - info

 Celem projektu Sataś i Zosia w szkole jest podniesienie poziomu i efektywności kształcenia wczesnoszkolnego.

W ramach realizacji zadań projektowych opracowany został program nauczania wraz z kompletem materiałów dydaktycznych dla uczniów i nauczycieli oraz narzędzia TIK- filmy, gry komputerowe i słuchowiska.

Read more: Projekt - Staś i Zosia w Szkole - info

MYŚLEĆ, ZDOBYWAĆ WIEDZĘ, ZADZIWIAĆ…

W ramach projektu edukacyjnego „Nasi absolwenci i ich przygoda ze sportem” –uczennice gimnazjum w Annopolu:  Angelika K., Beata W., Magdalena B., Dominika J.,  Katarzyna C. i Katarzyna K. przygotowały spotkanie z czynnie uprawiającymi sport absolwentami szkoły, które odbyło się 5 maja 2014 roku . Zaprosiły Magdalenę D. – grającą w piłkę nożną, Joannę M. – byłą piłkarkę ręczną Miejskiego Klubu Sportowego TPR Selgros Lublin i Damiana K. – trenującego biegi krótkie. Niestety Pani Magdalena  z powodu obowiązków na uczelni nie mogła przybyć.

Read more: MYŚLEĆ, ZDOBYWAĆ WIEDZĘ, ZADZIWIAĆ…

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ…

Nie wystarczy marzyć, trzeba jeszcze chcieć te marzenia spełniać. Mieć wiarę, że się uda, często ciężko pracować i poświęcić wiele czasu, śmiało i z uporem dążyć do wybranego przez siebie celu. Celu, którym jest przyszłość…

W ramach projektu edukacyjnego „Nasi absolwenci i ich przygoda ze sportem” – siedem uczennic gimnazjum w Annopolu przygotowało spotkanie z absolwentami naszej szkoły. Zaprosiły Elżbietę Sarnecką – zawodowego żołnierza, czynnie uprawiającą judo i dyscypliny wojskowe, Artura Węskę – trenującego piłkę nożną i Pawła Raczyńskiego startującego w biegach długich.

Read more: MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ…

Projekt: Nasi absolwenci i ich przygody ze sportem

29 kwietnia bieżącego roku w Miejskim Zespole Szkół w Annopolu odbyła się publiczna prezentacja projektu edukacyjnego „Nasi absolwenci i ich przygody ze sportem”.

Uczennice: Dominika Jakubczak, Karina Mikita, Jessica Uba, Camilla Uba, Natalia Więcek i Dominika Wrońska gościły Elżbietę Sarnecką - zawodowego żołnierza, czynnie uprawiającą judo i dyscypliny wojskowe, Pawła Raczyńskiego startującego w biegach długich  i - Mateusza Węskę, brata  nieobecnego tego dnia  Artura Węski – trenującego piłkę nożną.

Read more: Projekt: Nasi absolwenci i ich przygody ze sportem

Szukaj

Nagrody

 

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***