Pedagog

Dzień Telefonów Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

17 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Telefonów Zaufania dla Dzieci..W Polsce Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodziezy 116 111, prowadzony jest od 11 lat przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Dzwoniąc pod ten numer młodzi ludzie znajdą wsparcie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie.
Każdego dnia konsultanci Telefonu Zaufania 116 111 odbierają około 300 połączeń od młodych ludzi.

Read more: Dzień Telefonów Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Trenuj swój mózg

Drodzy Uczniowie zachęcam Was do skorzystania z materiału - porady: Jak trenować swój mózg, nie tylko w czasie kwarantanny? Artykuł pt. „Szkoła zawieszona, twój mózg – nie!” znajdziesz pod adresem: https://dokariery.pl/-/szkola-zawieszona-twoj-mozg-nie-
Na portalu edukacyjnym dokariery.pl czeka na Ciebie bardzo wiele ciekawych artykułów, informacji i porad z zakresu doradztwa zawodowego oraz rozwoju osobistego. Kilka minut dziennie na dobrą inspirującą lekturę to dobrze wykorzystany czas.
Bądź kreatywny – aktywny!

Pomoc specjalistyczna poradni psychologiczno – pedagogicznej – wsparcie w okresie epidemii

Szanowni Rodzice, Wychowawcy, Nauczyciele
w tej trudnej rzeczywistości, wpływającej na zmianę w funkcjonowaniu naszych dzieci, ale i nas dorosłych mogą Państwo korzystać nie tylko ze wsparcia szkolnych specjalistów, ale także z porad i konsultacji udzielanych przez pracowników Powiatowego Zespółu Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Kraśniku. Poradnia zapewnia pomoc od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 pod wskazanymi numerami telefonów, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej przez 7 dni w tygodniu. Na stronie poradni znajdą Państwo grafik dyżurów specjalistów: psychologów, pedagogów oraz logopedów na najbliższy okres (14-24.04.2020) http://poradniakrasnik.pl/2020/04/14/grafik-dyzurow-pracownikow-pzppp-w-krasniku-14-04-2020-24-04-2020/

Read more: Pomoc specjalistyczna poradni psychologiczno – pedagogicznej – wsparcie w okresie epidemii

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Masz problem? Czujesz smutek, złość, bezsilność? Możesz skorzystać z Telefonu Zaufania dla dzieci i młodzieży. Od 1 marca br. telefon działa 24 godz. na dobę /7 dni w tygodniu.
Szukasz odpowiedzi na pytania związane z trudnościami młodych osób czy obecną sytuacją w kraju? Zaglądaj do naszej zakładki "PROBLEMY I ROZWIĄZANIA".

Zasady Telefonu 116 111:
Anonimowo
Bezpłatnie
Chętnie i Cierpliwie
Dyskretnie
Więcej informacji na stronie: https://116111.pl/dzieci

Konsultacje, poradnictwo psychologiczno -pedagogiczne dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli

W okresie objętym edukacją zdalną służymy indywidualnymi konsultacjami i poradami za pośrednictwem dziennika elektronicznego oraz drogą mailową  (Office365)
Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu:
psycholog szkolny Anna LiwakThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
pedagog szkolny Jolanta Mochol – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 Pozostajemy do Waszej/Państwa dyspozycji!

 

Szukaj

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***