Bezpieczeństwo

Koronawirus - informacje

 

 

 

Read more: Koronawirus - informacje

Bezpieczne wakacje

Wakacje to okres, w którym dzieci i młodzież znajduje czas na zabawę i relaks. Bardzo łatwo w ferworze dobrej zabawy zapomnieć o zdrowym rozsądku. Dlatego też, szczególnie w tym czasie zadbajmy o nasze i innych bezpieczeństwo, aby wakacje kojarzyły się z samymi przyjemnościami. Wykażmy więc zdrowy rozsądek i pamiętajmy o kluczowych zasadach bezpieczeństwa.

Oto najważniejsze:

  1. Zawsze informuj rodziców, gdzie i z kim przebywasz. Przekaż im także, o której godzinie zamierzasz wrócić.

    Read more: Bezpieczne wakacje

ankieta_bi

Ankieta dla uczniów z zakresu bezpieczeństwa.
Drodzy uczniowie chcielibyśmy się dowiedzieć, jak czujecie się w szkole. Ankieta jest anonimowa, ma na celu przeprowadzenie badania z zakresu bezpieczeństwa, a jej wyniki pozwolą nam podjąć takie działania, abyśmy wszyscy w szkole czuli się dobrze i bezpiecznie.
Prosimy o szczere wypowiedzi.
Dziękuję za wypełnienie ankiety Dyrektor Szkoły
 

Ankieta DBI 2019

Drodzy Uczniowie szkoły postawowej (kl. IV - VIII) i gimnazjum, prosimy Was o wypełnienie zamieszczonej pod linkiem ankiety. Wasze opinie pozwolą nam ocenić, jak wygląda poziom bezpieczeństwa w szkole oraz zaplanować adekwatne działania na przyszłość.

Link tutaj.

Dziękujemy za poświęcony czas.

Dzień Ochrony Danych Osobowych 28 styczeń 2016 r.

W dniu 28 stycznia 2016 r. Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych już po raz dziesiąty organizuje obchody Dnia Ochrony Danych Osobowych. 

Nasza szkoła już poraz drugi uczestniczy w tej akcji. Podczas przerw i na wybranych lekcjach będą prezentowane najważniejsze zagadnienia związane z ochroną danych. Zaprezentowane zostaną proste sposoby zwiększające Twoje bezpieczeńtwo w Sieci.

Read more: Dzień Ochrony Danych Osobowych 28 styczeń 2016 r.

Subcategories