Bóbr - Ogólnopolski Konkurs Informatyczny.

VIII Konkurs informatyczny Bobr - Beniamin

14 listopada 2013r. odbyła się VIII edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”.

Konkurs informatyczny BÓBR jest międzynarodowym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej (TIK), zainicjowanym w 2004roku na Litwie. Organizatorami konkursu w Polsce są: Wydział Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu oraz firma Vulcan z Wrocławia.

Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się TIK wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

W kategorii Beniamin (dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej) wzięło udział 7 uczniów: Julia Bednarek, Dominik Gozdur, Martyna Janicka, Julia Kowalczyk, Aleksandra Puzio, Patryk Skrok, Katarzyna Zyska.

 

W kategorii Beniamin (dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej) wzięło udział 7 uczniów: Julia Bednarek, Dominik Gozdur, Martyna Janicka, Julia Kowalczyk, Aleksandra Puzio, Patryk Skrok, Katarzyna Zyska.

VIII Konkurs informatyczny Bobr - gimnazjum

13 listopada 2013r. odbyła się VIII edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr”.  Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów.

Read more: VIII Konkurs informatyczny Bobr - gimnazjum

VII KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR

14 i 15 listopada 2012r. w Miejskim Zespole Szkół w Annopolu odbył się VII Konkurs  Informatyczny Bóbr 2012.

W gimnazjum uczniowie uczestniczyli już (jako szkoła) po raz siódmy. Przystąpiło do niego (kategoria Junior) w tym roku 9 osób. Jednak pierwszy raz w historii tego konkursu miało okazję spróbować swoich sił w kategorii Beniamin czworo uczniów szkoły podstawowej.

Read more: VII KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR

VIII edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bobr

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w VIII Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bobr. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli informatyki.

Celem konkursu jest rozwijanie i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.Zasady konkursu są podobne do zasad konkursu matematycznego "Kangur". Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

 

Szukaj

Nagrody

 

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***

Witryna online

We have 173 guests and no members online