W akcji "Twój Dar Serca dla Hospicjum"

Dołączając do zaproszenia Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia oraz lidera organizacyjnego: Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie pragniemy zachęcić społeczność naszej szkoły do udziału w 11. edycji akcji charytatywnej TWÓJ DAR SERCA DLA HOSPICJUM.
Do 31 maja 2019 r. przeprowadzimy różne działania, by zebrać jak najwięcej pieniędzy na potrzeby tej wyjątkowych pacjentów i Ich rodzin.
Akcja polega m.in. na organizowaniu przez szkoły wydarzeń artystycznych, kulturalnych oraz kiermaszów, podczas których zbierane będą środki  na:
- zakup leków,
- zakup środków higienicznych,
- zakup materiałów opatrunkowych,
- zakup sprzętu medycznego,
- naprawy sprzętu medycznego.
Przypomnijmy, iż Lubelskie Hospicjum zostało powołane w 1997 roku, aby objąć domową opieką dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami. Podopiecznymi Hospicjum jest obecnie kilkodziesiecioro małych, młodych pacjentów. Opieka świadczona przez Hospicjum umożliwia pobyt dziecka we własnym domu przy zachowaniu wysokich standardów opieki medycznej, psychologicznej, pedagogicznej, socjalnej oraz duchowej. Całodobowa opieka jest w pełni bezpłatna.
Za wszelką pomoc materialną w imieniu terminalnie i nieuleczalne chorych dzieci oraz ich rodzin serdecznie dziękujemy.

Koordynator akcji w naszej szkole:
Jolanta Mochol
Organizator działań:
20 ŚDH „Nadwiślańskie Trampy”

 

Świetlica

Szukaj

Projekty

***


***

Kompleksowy system doskonalenia
nauczycieli w powiecie kraśnickim

***

Po ścieżkach wiedzy

***

 

 ***

 Indywidualizacja nauczania
w klasach I-III szkół podstawowych

***

Witryna online

We have 177 guests and no members online