Absolwenci 2010

Absolwenci 2010

Kl. III a

Wychowawca mgr Anna Kozyra

1.       Chyła Aleksandra

2.       Cyran Wioleta Ilona

3.       Czajka Kamila

4.       Czuj Agata

5.       Dąbrowski Krzysztof

6.       Gawron Aleksander Przemysław

7.       Knieja Katarzyna Wioleta

8.       Kucharczyk Krzysztof

9.       Kwiatkowski Patryk

10.    Maj Paulina

11.    Margiel Anna

12.    Mazurek Arkadiusz

13.    Mochol Damian Stanisław

14.    Olszewska Martyna

15.    Przywara Marlena

16.    Targosińska Kinga Patrycja

17.    Więckowska Marta

 

 

Kl. III b

Wychowawca mgr Renata Ul

 

1.       Babieracka Karolina

2.       Dolecki Sebastian

3.       Dusza Olga

4.       Flisek Karol

5.       Grzesik Rafał

6.       Jabłońska Magdalena

7.       Kłudka Michał

8.       Kuś Iga

9.       Stępień Agata

10.    Szczekala Ilona

11.     Szewc Kamil

12.    Szot Błażej

13.    Tomala Klaudia

14.    Trębacz Joanna

15.    Tworek Halina

16.     Wieczorek Marzena

17.    Wiśniewski Patryk

 

Kl. III c

Wychowawca mgr Renata Żołna

1.       Cichoń Mateusz

2.       Jakubczak Angelika

3.       Kapica Marcin

4.       Libor Paweł

5.       Łosek Rafał

6.       Mazur Mateusz

7.       Pałyga Karolina

8.       Porębska Anna

9.       Skórska Jagoda

10.     Smoczyńska Magdalena

11.    Strawiński Łukasz

12.    Wąsik Radosław

13.    Winogrodzki Dariusz

14.    Zgardzińska Anna

 

Kl. III d

Wychowawca mgr Barbara Wójcik

1.       Baran Dawid

2.       Bernat Mateusz

3.       Bieniek Marcin

4.       Binek Anna

5.       Binek Łukasz

6.       Kowal Magdalena

7.       Kowal Sebastian

8.       Kuśmierz Sylwester

9.       Lipiec Kamil

10.    Mochol Damian

11.    Mochol Jacek

12.    Pizior Natalia

13.    Przywara Agnieszka

14.     Szymula Natalia

15.    Woźniak Anna

16.    Zegzuła Klaudia

17.    Zbiżek Wojciech

 

Kl. III e

Wychowawca mgr Danuta Ryfka

1.       Bąk Monika

2.       Bodzon Dominika

3.       Bodzon Patrycja

4.       Gogół Karolina

5.       Grzesik Agnieszka

6.       Jarosz Dominika

7.       Kamińska Paulina

8.       Lemińska Paulina

9.       Likos Diana

10.    Lipiec Pamela

11.    Mazurkiewicz Łukasz

12.    Nowak Alicja

13.    Puzio Tomasz

14.    Stolarska  Ewelina

15.    Suska Dominika

16.    Ul Kamila

17.    Wójcicki Adrian

18.    Wróbel Adam

19.    Zawół Robert

 

Kl III f

Wychowawca mgr Barbara Kuś

1.       Bochen Marta

2.       Burek Agnieszka

3.       Drop Aneta

4.       Dynek Edyta

5.       Jarosz Małgorzata

6.       Justyński Wiktor

7.       Klimkiewicz Agnieszka

8.       Kosiński Piotr

9.        Nowak Mateusz

10.    Paluch Kamila

11.    Polak Weronika

12.    Sieczka Magdalena

13.    Sokolik Zuzanna

14.    Sołtys Rafał

15.    Szot Agata

16.    Szymula Katarzyna

17.    Tyburczy Magdalena

18.    Wierzchowiak Karolina

 

Szukaj

Witryna online

We have 184 guests and no members online